17.03.2015 20:03

Aktivity

Aktivity pre našich klientov

Naši klienti sa u nás stávajú samostatnejšími:

Našim klientom vytvárame rôzne aktivity, ktoré ich udržujú v aktivite a kráčaní s dobou našej spoločnosti. V ranajšom čase sa klienti podielajú na upratovaní a skrášlovaní svojich izieb.

 

V dopoludnajších hodinách majú taktiež priestor na čítanie dennej tlače, počúvanie rozhlasu, sledovanie televízie. Pričom samotná bohatosť našej knižnice zabezpečuje pestrosť a mnohorakosť kníh, ktoré sú našim klientom taktiež k dispzícii.

Po dobrom obede a sieste počúvajú čítanie z posla, alebo biblie, taktiež sa môžu venovať spoločenským hrám. Ak majú chuť chodíme von na prechádzky, do miestneho kostolíka na bohoslužby, poprípade sa naši klienti venujú svojim vlastným záľubám.

 

U nás máme i menej mobilných klientov, ktorým sa zabezpečuje duchovná služba cez kňaza, ktorý prichádza za našimi klientami, aby ich povzbudil a potešil.

Súčasťou nášho zariadenia je záhradná terasa, kde si môžu počas teplých dní posedieť a kde trávia voľný čas.

 

Samotný pobyt u nás je spestrený bohatým kultúrnym programov, z ktorého môžeme spomenúť – spestrenie dňa deťmi zo základnej školy vo Voderadoch, dôchodcami zo sevokolu Pramienok a iné.

 

—————

Späť


Kontakt

www.pokoj.sk

Pokoj n.o.
Zariadenie pre seniorov
č.d. 205
Voderady
91942


Riaditeľka:
Mgr. Monika Vojtechová
+421904427396